Icon

Mobil 1

Mobil 1 Mobil 1™ üstün performans ve koruma sunan, dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markasıdır. Diğer tüm sentetik yağlara göre daha fazla araç üreticisi tarafından önerilen Mobil 1 teknolojisi, gereklilikleri karşılar veya aşar ve en zor koşullarda dahi üstün performans ve koruma sunar.

 Mobil 1 motor yağı, pek çok yağın bileşiminden oluşur. Gelişmiş tam sentetik formülü, tortu ve birikinti oluşumunu önlemek, aşınmayı azaltmak ve yağın bozulmasını kontrol altına almak adına yüksek performanslı sentetik baz yağların özel bir bileşiminden oluşur. Mobil 1 motor yağının motorları yeniymiş gibi çalışır durumda tutmasının nedeni budur.

 Mobil 1 motor yağı, laboratuvarda test edilmiş ve ürünün etkisi yolda kanıtlanmıştır. Mühendislerimiz, sürekli olarak performans yetkinliğini sağlayan; ürün numune testi ve analizini içeren sıkı bir program yürütürler. Mobil 1 performansı, aşınmaya karşı güçlü koruma, soğuk havalarda kolay çalıştırma, yüksek sıcaklıklarda performans ve üstün motor temizliği anlamına gelir.