Seçpet Petrol Ürünleri  Mobil Yağları Yetkili Distribütörü

Yağ Eksilmesini Mobil 1 ile Tamamlayın

ExxonMobil binek araçları için motor yağlarını, Mobil 1 gibi sentetik yağları ve yarı sentetik manyetik yağları içeren kapsamlı bir motor yağı serisi sunar.

İmalatçı onaylı bu motor yağlarına yenilikçi teknoloji kullanılarak motorlara üstün yağlama yapılmaktadır.Mobil 1 en uygun motor verimliliğini sağlayacak, aşınmayı azaltacak ve yakıt tüketimini düşürecek şekilde tasarlanmıştır.

Seçpet, Mobil motor yağları yetkili distribütörü olarak müşterilerimizi hem pazar lideri Mobil 1 sentetik motor yağları serisini hem de günlük sürüş için yüksek kaliteli motor yağlarından oluşan Mobil Super ailesini ve diğer motor yağlarını sunar. Detaylı bilgi için lütfen ExxonMobil Ürün Bilgi Formu Kütüphanesine bakın.

Motor yağlarına ek olarak, stoklarımızda diğer Mobil otomotiv ağlarının tam serisi ve müşterilerimize güvenli sürüş imkanı verecek araç bakım ürünleri de bulunmaktadır.


    » Mobil otomotiv şanzıman sıvıları.
    » Mobil otomotiv dişli yağları.
    » mobil motosiklet yağları.

İmtiyazlı araç bayiliklerinden daha küçük bağımsız atölyelere kadar araçla ilgili işletmelere ürün tedarik eden bir kuruluş olarak, çeşitli Satış Noktası materyalleri sunabiliyoruz. Yağ Satış noktalarına da malzeme tedarik ediyoruz, teknik destek hizmetinde bulunuyoruz ve ekipman yatırımlarımız ile iş geliştirme konusunda destek veriyoruz.