Seçpet Petrol Ürünleri  Mobil Yağları Yetkili Distribütörü

Mobil Cibus Gıda Yağları

Mobil Cibus Gıda Yağları
Müşterilerinizi ve İşletmenizi Koruyun
Mobil marka NSF H1 gıda ve içecek makineleri yağları

Gıda ve içecek işleme endüstrisi benzersiz zorluklarla karşı karşıyadır. Maksimum verimlilik için çalışmak zorunda olmanın yanı sıra, yağlama için kullanılan yağ ve greslerden kaynaklanan kontaminasyonu da kapsayan gıda kontaminasyonu olasılığına karşı koruma sağlamanız gerekir. Aslında, kazara temas olasılığı bulunan durumlarda, devlet kurumları yağların NSF H1 tescilli olması şartını koyabilir. Şaşırtıcı şekilde günümüzde gıda ve içecek endüstrisinde kullanılan yağların çoğu NSF H1 tescilli değildir; bu da üretimi gereksiz bir risk altında bırakabilir. Neyse ki Mobil marka gıda makineleri yağları NSF H1 tescillidir, böylece bu riski ve sonucundaki hizmet dışı kalma süresini en aza indirmenize yardımcı olarak rekabetçi ve kârlı konumda kalmanızı sağlar.

Gıda kalitesini korumaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

100 yılın üzerinde endüstri deneyimi ve yağlama konusunda uzmanlıkla desteklenen yeni Mobil SHC Cibus serisi gıda makinesi yağları, verimliliği maksimum seviyeye çıkarmak, gıda kalitesini korumak ve et, süt ürünleri, unlu mamuller, içecekler, bira üretimi, hayvan mamaları, şeker, farmasötik ve hububat gibi çok çeşitli gıda proseslerine yönelik yüksek performanslı yağlama sunmak için özel olarak formüle edilmiştir. Kompresör, hidrolik ve dişli yağlarını içeren Mobil SHC Cibus Serisi yağlar, Mobilgrease FM Serisi ve Mobil SHC Polyrex Serisi gresler ve diğer Mobil marka yağlarla birlikte, gıda işleme endüstrisinde bulunan çeşitli çalışma koşullarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu koşullar, en düşük dondurma ve en yüksek pişirme sıcaklıklarından, yüksek basınçla sık sık uygulanan yıkama ve sıcak, korozyona neden olan atmosferlere kadar uzanmaktadır.

Mobil SHC Cibus Serisi renksiz gıda makineleri yağları, birçok global pazara yönelik gıda ürünleri için formüle edilmiştir, ayrıca Helal ve Koşer (Parve) gıda hazırlamada kullanım için üretilmiştir. Gıda güvenliği açısından global olarak kabul edilen sistematik bir risk yönetimi yaklaşımı olan Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) planlama programınıza uygun şekilde, özel olarak tasarlanmıştır.