Seçpet Petrol Ürünleri  Mobil Yağları Yetkili Distribütörü

TİCARİ ARAÇ YAĞLARI

Ağır Hizmet Tipi Ticari Araç Yağları

ExxonMobil ağır hizmet tipi ticari araç yağları alanında 80 yıldan uzun süredir ihtisaslaşmıştır. Mobil Delvac günümüzün Orijinal Ekipman İmalatçılarının ve Ticari Araç(CV) uzmanlarının ihtiyaçlarını karşılar ve çoğu zaman bunların ötesine geçer ve dünyanın önde gelen ve en büyük ağır hizmet tipi kamyon motoru üreticilerinin bazıları tarafından fabrika dolumu ve servis dolumu için tercih edilir.


Aslında, Mobil Delvac dünyanın ilk 5 ağır hizmet tipi OEM üreticisinin seçimidir. Bu nedenle çalışma koşullarımız ne olursa olsun, aracınızın ihtiyaçların karşılayacak bir Mobil yağlarının mutlaka olacağından emin olmabilirsiniz.

 

PDF FORMATINDA TAMPON TAMPONA KILAVUZ

 

Seçpet Petrol ağır, orta ve hafif hizmet tipi uygulamalar için Mobil Delvac motor yağlarından oluşan bir ürün serisinin dağıtım ve satışını yapmaktadır. Müşterilerle motorun ömrünü uzatan ve servis aralıklarını genişleten sentetik ve madeni yağlar sunuyoruz. Daha fazla bilgi içinMobil Delvac sitesini ziyaret edin

 

İster büyük ister küçük Filo işletmelerinde olsun, Kamyon ve Ticari van uygulamaları içinde diğer Mobil otomotiv yağlarından oluşan bir seri sunuyoruz.

 

Ürünün türüne bağlı olarak, API, ACEA, ZF, MAN, Sicania, Mercedes Benz, Volvo, Renault ve DAF gibi önemli spesifikasyonları sağlıyorlar. En yeni spesifikasyonlar için lütfen ExxonMobil Ürün Bilgi Formu kütüphanesini ziyaret edin.

 

  • şanzıman, diferansiyel ve cer için özel geliştirilmiş mobil arka aks yağları
  • sentetik ürünler dahil manuel vites ve otomatik vites için mobil yağları
  • direksiyona güç veren Mobil ATF yağları
  • şanzıman ve hidrolik için Mobil traktör yağları
  • Mobil kamyon ve van dişli yağları
  • Mobil zirai STOU yağları
  • Oksidasyona ve neme karşı birinci sınıf koruma sağlayan Mobil gresleri


Uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Mobil ticari ataç yağları ürün seçiciye bakın(http://www.mobiloil.com.tr)